Wszystko, czego pragnęliśmy.
Dane techniczne

oprawa miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 448
Wydanie: pierwsze, 2018
ISBN: 978-83-7515-517-4

Wszystko, czego pragnęliśmy

Emily Giffin Tłumaczenie: Martyna Tomczak

Nina należy do elity i u boku bogatego męża prowadzi wygodne życie, jakiego zawsze pragnęła. Ich syn Finch właśnie dostał się na wymarzone studia w Princeton.


Tom jest samotnym ojcem i pracuje od rana do nocy. Rozpiera go duma, gdy jego córka Lyla dzięki stypendium zaczyna naukę w prywatnym liceum. Dziewczyna usilnie stara się dopasować do obcego jej otoczenia, choć latynoska uroda odziedziczona po matce wcale jej w tym nie pomaga.


Światy Niny i Toma zderzają się gwałtownie, gdy w szkole wybucha skandal obyczajowy z udziałem ich
dzieci.


Pośród piętrzących się kłamstw bohaterowie będą musieli przemyśleć relacje z najbliższymi i odpowiedzieć sobie na ważne pytanie: czego naprawdę pragną?


 


Emily Giffin w zaskakująco dojrzałej i aktualnej społecznie powieści prowokuje pytania
o współczesne wychowanie i nadużycia wobec kobiet – i jak zawsze odsłania kobiece pragnienia i emocje.przeczytaj fragment

Polecamy

Urbex History, Wchodzimy tam, gdzie nie wolno Dotknij, poczuj, zobacz,  Fenomen relacji człowieka z naturą Harry Haft, Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano Jak zwiększyć odporność swojego dziecka, Będziesz moja, Seria kryminalna. Tom 1 Wisła w ogniu, Jak bandyci ukradli Wisłę Kraków