Niezbędnik obserwatorów gwiazd.
Dane techniczne

oprawa miękka
Liczba stron: 320
MOONDRIVE
Wydanie: drugie, 2014
ISBN: 978-83-7515-328-6

Niezbędnik obserwatorów gwiazd

Matthew Quick Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Finley McManus niewiele mówi. Odzywa się tylko wtedy, gdy musi. Jego dziadek nie ma nóg, ojciec pracuje na nocną zmianę, a matka zginęła w okolicznościach, o których nikt nie chce mu nic powiedzieć. Tylko dwie rzeczy sprawiają, że czuje się szczęśliwy: koszykówka (jest rozgrywającym w szkolnej drużynie) i czas spędzany z ukochaną Erin na dachu jego domu, gdy razem patrzą w gwiazdy i marzą o lepszym życiu.


Pewnego dnia trener prosi Finleya o nietypową przysługę…


„Niezbędnik obserwatorów gwiazd" – jedna z trzech powieści młodzieżowych Matthew Quicka – to książka o potędze przyjaźni, która jest receptą na szczęście.


„Niezbędnik obserwatorów gwiazd" to niezwykła powieść o szukaniu sensu życia w świecie, który potrafi odebrać to, co kochamy najbardziej. Uczy nas tego, jak poczuć się zwycięzcą pomimo przegranej i jak odnaleźć własne miejsce na ziemi.
Maria Rotkiel, psycholog

Na boisku i w życiu nie jesteś sam. To książka o sile przyjaźni. Polecam!
Marcin Gortat

Polecamy

Mama lama, czyli macierzyństwo i inne przypadłości życiowe
, Urbex History, Wchodzimy tam, gdzie nie wolno Dotknij, poczuj, zobacz,  Fenomen relacji człowieka z naturą Słowa mocy, Sztuka tworzenia szczęśliwego życia Harry Haft, Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano Jak zwiększyć odporność swojego dziecka,