Jennifer Rosner

Autor:

Jennifer Rosner

Jennifer Rosner jest amerykańską pisarką, autorką książki dla dzieci i wielu artykułów prasowych. Publikowała między innymi w „New York Timesie”, „The Massachusetts Review”, „The Forward” i „Good Housekeeping”. Zawsze pasjonował ją świat ciszy i dźwięku oraz samotność i poczucie więzi. Wyrazem tego jest pamiętnik If a Tree Falls, w którym pisze o wychowywaniu swoich głuchych córek w słyszącym świecie. Żółty ptak śpiewa to jej powieściowy debiut.

Czytaj dalej
Jennifer Rosner
Książka

Ta opowieśc pozostanie z tobą na długo

przejmująca do bólu opowieść o matczynej miłości
Kup teraz

premiera już 11 marca

Poznaj opinie czytelniczek

Opowieść, od której nie można sie oderwać!

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Matka i córka, dwie Żydówki ukrywające się przed Niemcami, które za wszelką cenę próbują przetrwać. Okrutna wojna, która wymusza podejmowanie bolesnych decyzji. Ocalenie, za które przyjdzie słono zapłacić. Piękna i poruszająca opowieść o miłości, stracie oraz tęsknocie z historią drugiej wojny światowej w tle, od której nie można się oderwać!

Czytaj więcej
Anna

Nie możesz się powstrzymać, żeby nie zrknąc na ostatnią stronę...

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Można powiedzieć, że o ukrywaniu się Żydów w Polsce w czasie II Wojny Światowej napisano już wszystko, rzadko jednak zdarza się autorka, która potrafi stworzyć tak piękną i niezwykle przejmującą opowieść - historię o tym jak wiele może zdziałać siła matczynej miłości. Jednocześnie, nie jest to wyidealizowany obraz macierzyństwa, ale portret prawdziwej kobiety mającej wątpliwości i rozterki. To także jedna z tych książek, kiedy z całej siły trzymasz kciuki za losy bohaterów.

Czytaj więcej
Aleksandra

Książka wzrusza od pierwszych stron.

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Miłość matki do dziecka zniesie wszystko - głód, poniżenie, walkę o codzienne przetrwanie, w końcu rozłąkę. Czasami rani i boli ale daje też wiarę i pokazuje, że najważniejsze jest to co mamy w sercu.

Czytaj więcej
Marta

Poznaj historię Róży i Sziry i odkryj siłę miłości

zamów książkę już teraz z darmową dostawą w Empik Premium!

Książka