Stefanie Stahl

Autor:

Stefanie Stahl

Stefanie Stahl – niemiecka psycholożka i terapeutka, autorka poczytnych poradników psychologicznych. Prowadzi seminaria na temat miłości, poczucia własnej wartości oraz lęku przed związkami. Jej książka Odkryj swoje wewnętrzne dziecko stała się światowym bestsellerem – w samych Niemczech sprzedano już prawie milion egzemplarzy.

Czytaj dalej
Stefanie Stahl

Co o książce mówią czytelnicy?

Wydaje się, że w temacie związków powiedziano już wszystko.

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

A jednak! Stefanie Stahl w swojej książce daje nam więcej - praktyczną podróż przez Dziecko Cienia i Dziecko Słońca ku temu jak „kochać jak najlepiej potrafisz”.

Czytaj więcej
Sylwia Bałuk, @syldiary

Bycie z drugim człowiekiem wymaga ciągłej pracy, zrozumienia i pokochania siebie.

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
9 / 10

Bo dopiero, gdy pokochamy siebie, jesteśmy w stanie całkowicie otworzyć się na drugą osobę. W swojej nowej książce Stefanie Stahl nie tylko wyjaśnia, na czym polega tworzenie szczęśliwego związku, ale przede wszystkim oferuje narzędzia, dzięki którym da się to osiągnąć. Krok po kroku, rozdział po rozdziale, Stahl prowadzi czytelników i czytelniczki przez meandry związków, rozkładając błędne przekonania na czynniki pierwsze i pokazuje, jak zaprogramować się na udane, szczęśliwe życie we dwoje.

Czytaj więcej
Kasia Walczak, kozadomowa.pl

Każdy z nas zasługuje na stworzenie zdrowego, szczęśliwego związku

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Aby to zrobić, należy przede wszystkim zrozumieć własną emocjonalność oraz schematy myślowe, które w diametralnym stopniu wpływają na podejmowane decyzje. Autorka na podstawie licznych przykładów ukazuje zależności między dzieciństwem a dorosłym życiem każdego człowieka. To właśnie ich świadomość jest podstawą budowania dobrych i trwałych relacji.

Czytaj więcej
Daria Olędzka, @dariuszqa .

Koniec z biernym oczekiwaniem na zmiany!

Zmień swoje nastawienie i zacznij działać.

Książka