Aktualności

JEGO ŻYCIE ZMIENIŁO SPOTKANIE Z MNICHEM. ON POMÓGŁ 20 MILIONOM LUDZI.

JEGO ŻYCIE ZMIENIŁO SPOTKANIE Z MNICHEM. ON POMÓGŁ 20 MILIONOM LUDZI.

Data dodania: 10.12.2021
Kiedy jesteś na dnie nie widzisz tego, co jest na powierzchni. Nie widzisz światła, jasności. Żyjesz w mroku. Tak też przez pewien czas żył Jay Shetty. Brał narkotyki, pił i kradł. Był uzależniony. „Stacza się”- mówili. Można powiedzieć, że wszystko zmieniło jedno wyjątkowe spotkanie. A może tylko rozpoczęło najdłuższą w jego życiu podróż? 


Na pewno nie jeden raz odpuszczałeś. Bałeś się, rezygnowałeś. Poddawałeś. Negatywne myśli przewijały się przez Twoją głowę. Problem z motywujących coachami jest taki, że każdy z nich mówi to samo: MYŚL POZYTYWNIE A OSIĄGNIESZ SUKCES. To jedna wielka bzdura.

Jay Shetty mówi: zaakceptuj negatywne nastawienie, spróbuj sobie z nim poradzić i je przekrocz. Pokazuje i tłumaczy też, jak chronić się przed negatywnymi ludźmi i negatywnymi emocjami. Sukces? Jasne, ale dla niego znaczy to, co innego niż dla większości zafiksowanej na sprawach materialnych. 

Czy wiesz, że każda porażka może być czymś pozytywnym?

Czy wiesz, że każde miejsce ma swoją energię? 

Czy wiesz, że pomoc innym może zmienić też Ciebie?

Czy wiesz, jak odnaleźć swoją naturę? 


Pozwól sobie pomóc. Daj się poprowadzić Jay'owi. Przekonaj się, jak wiele możesz
wynieść z nauk mnichów i ich sposobu myślenia. 

Jay Shetty porzucił wszystko i wyjechał do Indii, aby zostać mnichem. To doświadczenie zmieniło go jako człowieka. Odnalazł spokój ducha i odpowiedzi na wiele pytań. Dziś mówi już o sobie „były mnich”. Ma żonę i wiedzie szczęśliwe życie. „Wrócił” jednak odmieniony i... z misją. Mądrością, którą zdobył chce się podzielić z każdym, który tego potrzebuje

Chcesz poznać jego książkę pt. „Myśl jak mnich”?