Aktualności

Poradnik prezentowy z Moondrive

Poradnik prezentowy z Moondrive

Data dodania: 27.11.2015
Święty Mikołaj ma co roku mnóstwo roboty – musi przeczytać wszystkie listy z prośbami o prezenty, złożyć zamówienia na podarki i dostarczyć je na czas. Żeby choć trochę ułatwić mu pracę, przygotowaliśmy Mikołajkowo-Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy, który ukaże się w trzech częściach.

Pierwszą część Poradnika przeznaczymy najmłodszym czytelnikom, drugą część poświęcimy idealnym prezentom książkowym dla Pań, a trzecią część idealnym prezentom książkowym dla Panów. Mikołajkowo-Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy z Moondrive jest już gotowy – zapraszamy do lektury!DLA TYCH, KTÓRZY WIERZĄ W MAGIĘ ŚWIĄT
„Harry Potter. Książka do kolorowania”, czyli prawdziwa gratka nie tylko dla fanów serii J.K. Rowling. Jeśli dorastaliście razem z Harrym, Ronem i Hermioną i choć przez chwilę marzyliście o tym, by otrzymać list z Hogwartu i móc znaleźć się na peronie 9 ¾, to idealny prezent dla Was.
PS Kolorowanie wciąga!


DLA TYCH, KTÓRZY MARZĄ O MIŁOŚCI

„Podaruj mi miłość”, czyli zbiór 12 świątecznych opowiadań zebranych przez Stephanie Perkins to prawdziwa czytelnicza uczta dla tych, którzy:
- uwielbiają „Listy do M.” i „To właśnie miłość”,
- uwielbiają książki Rainbow Rowell, Gayle Forman i Davida Levithana,
- przeżywają swoją pierwszą miłość,
- tęsknią za swoją Drugą Połówką,
- marzą o prawdziwej miłości,
- mają złamane serce,
- są świeżo po rozstaniu.
Ta książka jest magiczna – każde z 12 opowiadań przenosi nas do świata, w którym miłość jest najważniejsza. Wzrusza, lepi złamane serce, pozwala na nowo uwierzyć i przekonuje, że warto ufać i kochać.


DLA TYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ WŁASNEJ DEFINICJI SZCZĘŚCIA
„Jak być szczęśliwym (albo chociaż mniej smutnym) to zbiór autorskich ćwiczeń ze szczęścia, dzięki którym odpowiecie sobie na pytania, co jest dla Was najważniejsze, stworzycie własne listy rzeczy, które sprawiają, że jesteście szczęśliwi, a także dowiecie się, co przeszkadza Wam odczuwać zadowolenie z życia. To książkowy przyjaciel, dzięki któremu na pewno staniecie się mniej smutni.


A jakie książki znalazły się w Waszych listach do św. Mikołaja?