Aktualności

„Tydzień dla mnie samej” z Emily Giffin

„Tydzień dla mnie samej” z Emily Giffin

Data dodania: 25.11.2015
„Tydzień dla mnie samej” to akcja skierowana do wszystkich kobiet, które kochają książki. I kobiet, które nie mają czasu dla siebie. A przynajmniej tak im się wydaje.

Joanna jest młodą mamą, każdą wolną chwilę poświęca swojemu półrocznemu synkowi. Mimo że jest na urlopie macierzyńskim, i tak sprawdza służbową skrzynkę pocztową i bierze dodatkowe zlecenia. Przy tym wszystkim stara się jak najrzadziej korzystać z pomocy osób trzecich, mimo że dziadkowie Ignasia bardzo chętnie zajęliby się wnuczkiem i wyręczyli swoją córkę w niektórych domowych obowiązkach.

Znasz to, prawda? 

Na co dzień jesteśmy tak pochłonięte pracą i domowymi obowiązkami, że zapominamy o sobie, własnych potrzebach i rozwijaniu swoich pasji. Spełniamy się w tak wielu różnych rolach, że zapominamy o tej najważniejszej – o byciu sobą, o byciu kobietą. Jedną z najważniejszych życiowych potrzeb odkładamy na dalszy plan. 

Dlatego zapraszamy Cię do udziału w akcji „Tydzień dla mnie samej” z Emily Giffin. 
Dowiedz się, czym jest zdrowy egoizm, przekonaj się, że masz prawo myśleć o sobie i spełniać swoje marzenia i potrzeby i dołącz do grona 10 tysięcy kobiet takich jak Ty – córek, sióstr, partnerek, matek, przyjaciółek.

Spędź ten tydzień sama ze sobą, z kobietami takimi jak Ty i z Emily Giffin.