Aktualności

Książkowe Pogotowie Antysmogowe

Książkowe Pogotowie Antysmogowe

Data dodania: 13.11.2015
W związku z krakowskim alarmem smogowym zdecydowaliśmy się założyć Książkowe Pogotowie Antysmogowe*. W jaki sposób należy walczyć z niebezpiecznie wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza? Naszym zdaniem, najlepiej jest zaszyć się w domu z książką. Uprzednio należy jednak uzupełnić zapasy w biblioteczce – zalecamy wizytę w księgarni lub dokonanie zakupu przez Internet, bez wychodzenia z domu.

Wśród naszych propozycji znajdują się Antysmogowe Bestsellery:

Główną bohaterką jest Amber. Amber jest prawie jak gwiazda rocka – wszędzie, gdzie się pojawia, zostawia uśmiech i pozytywną energię, mimo przeciwności losu, jakie musi pokonać. To idealna książka na aktualną aurę za oknem – podczas lektury od razu wraca zapał do działania!

„Fangirl”, Rainbow Rowell
To książka o dziewczynie, która kocha książki. Cath niczego nie udaje – w taką pogodę na pewno powiedziałaby, że jest przeszczęśliwa, bo może czytać pod kocem z kubkiem gorącej czekolady, najlepiej z piankami.

Ta książka to lekarstwo na wszelkie dolegliwości ducha. Ciekawe, jaką książkę Jean Perdu, właściciel Apteki Literackiej, poleciłby jako receptę na spadek formy w wyniku znacznego zanieczyszczenia powietrza?*Potraktujcie ten artykuł z przymrużeniem oka.