Rewelacyjny reportaż o tajemnicach bioenergoterapeutów

Rewelacyjny reportaż o tajemnicach bioenergoterapeutów

Co daje ludziom uzdrowiciel, czego nie może dać im lekarz?

KUP TERAZ
POBIERZ FRAGMENT Przeczytaj za darmo już teraz

JAK DZIAŁA UZDRAWIANIE?

Energia, która od niego bije, udziela się zebranym.

Pacjenci Ryszarda Bąka różnią się od pacjentów innych bioenergoterapeutów przede wszystkim tym, że są. Że jest ich tak wielu. I że chcą rozmawiać. [...] Mówią o swoich chorobach i o tym, jak wdzięczni są panu Ryszardowi. Kiedyś koczowali dniami i nocami, żeby się do niego dostać. Dziś jest łatwiej, spotkania odbywają się regularnie, co miesiąc, w różnych częściach Polski.
Żeby wejść na spotkanie, trzeba kupić bilet za 15 zł. To na pokrycie kosztów wynajmu sali. Nie ma cennika za wizytę. Jeśli ktoś chce zapłacić, daje tyle, ile uważa – co łaska.

Lekarze kazali się przygotować na najgorsze

Miałam nacieki na kręgach, nie wiedzieli, co z tym zrobić. Mąż miał ze mną sto światów, wszystko na jego głowie, ja nic w domu nie zrobiłam. [...] Nawet w święta do stołu nie siadłam, bo nie dałam rady, wszystko na leżąco. Po udarach jestem, po zawale, nie nadawałam się do operacji. Po trzech wizytach u pana Bąka zaczęłam chodzić po domu. Mam 86 lat, osiemnastki pan Bąk ze mnie nie zrobi, ale teraz to ja chodzę, nieźle sobie radzę. Czuję, że potrzeba mi tych wizyt.

Chorzy rezygnują z leczenia na rzecz bioenergoterapii

Rocznie umiera ok. 5 tys. osób z rozpoznanymi nowotworami, bo albo przerwali leczenie pod wpływem reklam bioenergoterapeutów, albo [...] w ogóle się nie zgłosili do lekarza, tylko leczyli się u uzdrawiacza – z wiadomym skutkiem, czyli zerowym.

KIM JEST AUTORKA?

Katarzyna Janiszewska

Dziennikarka. Absolwentka politologii i podyplomowych studiów dziennikarskich na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Stypendystka Instytutu Dziennikarstwa Polskapresse. Laureatka Zielonej Gruszki – nagrody przyznawanej przez Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP w Krakowie za szczególne osiągnięcia dziennikarskie. Nominowana do Nagrody Dziennikarzy Małopolski w kategorii Reportaż prasowy. Przez trzynaście lat związana z „Gazetą Krakowską”. Pisze reportaże, głównie o tematyce społecznej.Ja nie leczę, ja uzdrawiam. Tajemnice bioenergoterapeutów to jej debiut książkowy.

KIM JEST AUTORKA?

ZAMÓW KSIĄŻKĘ JUŻ TERAZ I DOWIEDZ SIĘ KIM SĄ BIOENERGOTERAPEUCI

KUP TERAZ

POZNAJ OPINIE INNYCH CZYTELNIKÓW O KSIĄŻCE:

(10/10)

letka82

Katarzyna Janiszewska dokładnie zgłębiła temat. Nie opowiada się po żadnej ze stron. Nikogo nie dyskredytuje w rozmowach, z nikogo nie kpi, nie szydzi. Przyjmuje świadectwa tak jak zostały przedstawione.

(7/10)

Muminka

Naprawdę rzetelny zbiór wypowiedzi praktykujących radiestetów,bioenergoterapeutów oraz ich przeciwników czy pacjentów. Z pewnością daje nam dużo materiału do przemyśleń.

(8/10)

PanPapryk

To książka ciekawa, nie mamiąca czytelnika. Zawiera momenty śmieszne, irytujące oraz bulwersujące. Jednak w tym wszystkim poparta jest faktami, artykułami i rozmowami z ludźmi, będącymi autorytetami w swoich dziedzinach.

POBIERZ FRAGMENT Przeczytaj za darmo już teraz