Szeptem.
Dane techniczne

pocket
Liczba stron: 336
MOONDRIVE
Wydanie: drugie, 2014
ISBN: 978-83-7515-247-0

Szeptem

Becca Fitzpatrick Tłumaczenie: Paweł Łopatka
Seria „Szeptem” podbiła serca czytelników na całym świecie!
„Szeptem” opowiada nie tylko o upadłych aniołach, ale i o miłości i namiętności, jaka może połączyć nadprzyrodzone siły i zwykłych śmiertelników.
Saga została przetłumaczona na kilkanaście języków, a książki dostały miano bestsellerów nurtu paranormal romance. Każda kolejna część sagi wywołuje skrajne emocje wśród tysięcy czytelników na całym świecie.

Sesję zdjęciową na serię okładek do wszystkich tomów zrobił James Porto.

Jeśli jeszcze nie przeczytałeś tej książki - zmień to!

Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata… Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że… Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie. Ale cicho sza… Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem.


Książka dostępna jest obecnie w tańszej wersji POCKET - jeśli jej nie masz, musisz to zmienić!

Polecamy

Nie dla psa (i kota) kiełbasa, Czyli jak zdrowo karmić swojego Ok, amen, Miłość i nienawiść w świecie nowojorskich chasydów Zakłamane jedzenie, Urbex History. Fukushima, Wchodzimy do skażonej strefy Jak myśleć o sobie dobrze? , O sztuce akceptacji i życiu bez lęku Jej pierwszy błąd,