Sokół.
Dane techniczne

oprawa Miękka
Liczba stron: 544
Wydanie: 1, 2015
ISBN: 978-83-7517-351-4

Sokół

Dominik W. Rettinger
Polski kontrwywiad wojskowy trafia na ślad grupy terrorystycznej przygotowującej zamach na wielką skalę. Terroryści zostają namierzeni, a sytuacja wydaje się opanowana. Do czasu. 

Kilka lat wcześniej pułkownik Karol Siennicki natrafił w Afganistanie na ślad podwójnego agenta. „Sokół”, oficer wywiadu wyszkolony przez PRL-owskie służby, po transformacji ustrojowej zapadł się pod ziemię. Wygląda jednak na to, że nadal działa, a złapanie go jest jedyną szansą na ocalenie setek tysięcy ludzi.

„Sokół” to najlepsza książka sensacyjna od czasów „Nielegalnych” Vincenta V. Severskiego.


Czujesz się bezpiecznie?
Myślisz, że w Polsce nie ma terrorystów?
A jeśli się mylisz?

To świetnie napisana sensacja, która przez ponad 500 stron trzyma czytelnika w napięciu i nie pozwala odłożyć się na półkę!


Dominik W. Rettinger – polski pisarz i scenarzysta. Napisał scenariusze między innymi do serialu „Ekipa” (2007) i filmu „Kamienie na szaniec” (2014). Na swoim koncie ma nominację do nagrody Złota Kaczka za najlepszy scenariusz filmowy – do filmu „1 000 000 $”.
W 2014 roku ukazała się jego powieść „Klasa”. Po rozgłosie, jaki zdobyła, prawa do jej wydania zostały sprzedane do trzech krajów.Premiera 23 września

Polecamy

Mama lama, czyli macierzyństwo i inne przypadłości życiowe
, Urbex History, Wchodzimy tam, gdzie nie wolno Dotknij, poczuj, zobacz,  Fenomen relacji człowieka z naturą Słowa mocy, Sztuka tworzenia szczęśliwego życia Harry Haft, Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano Jak zwiększyć odporność swojego dziecka,