Dzień ostatnich szans.
Dane techniczne

oprawa miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
MOONDRIVE
Wydanie: pierwsze, 2018
ISBN: 978-83-751-5484-9

Dzień ostatnich szans

Robyn Schneider Tłumaczenie: Aga Zano

Lane jest ambitnym siedemnastolatkiem, który ma zaplanowaną przyszłość – jest w niej miejsce na prestiżowy uniwersytet, ale nie na chorobę. Mimo zdiagnozowania u niego lekoopornej gruźlicy postanawia żyć, jak gdyby nic się nie zmieniło. Pobyt w ośrodku dla chorych Latham House traktuje jak przymusowe wakacje.


Sadie na przekór chorobie beztrosko chwyta każdy dzień. Dla wielu osób ośrodek jest jak więzienie, ona znalazła tutaj
swoje miejsce. Tu stała się artystką, która wraz z przyjaciółmi stworzyła małą, bezpieczną przystań.


Znajomość z Sadie pomoże Lane’owi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, gdzie priorytety są zupełnie inne. Gdy choroba się zaostrza, żadne z nich nie dopuszcza do siebie myśli, że każda chwila może być tą ostatnią.


Nowa książka autorki bestsellera Początek wszystkiego to utrzymana w duchu powieści Johna Greena przejmująca, ale i dowcipna historia o życiu wbrew ciężkiej chorobie i o szansach, które mają swój termin ważności.

przeczytaj fragment

Polecamy

Mama lama, czyli macierzyństwo i inne przypadłości życiowe
, Urbex History, Wchodzimy tam, gdzie nie wolno Dotknij, poczuj, zobacz,  Fenomen relacji człowieka z naturą Słowa mocy, Sztuka tworzenia szczęśliwego życia Harry Haft, Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano Jak zwiększyć odporność swojego dziecka,