The Lying Game

Sara Shepard

„The Lying Game” to tytuł nowej serii Sary Shepardautorki bestsellerowych „Pretty Little Liars”, która zdobyła fanów na całym świecie. Na podstawie tej historii powstał serial o tym samym tytule.


Nastoletnia Emma wychowywała się w rodzinach zastępczych. Tuż przed swoimi osiemnastymi urodzinami dowiedziała się, że ma siostrę bliźniaczkę – Sutton. Niestety, w niewyjaśnionych okolicznościach Emma traci siostrę. Aby rozwiązać zagadkę jej śmierci, decyduje się zająć jej miejsce. Odtąd żyje w stałym zagrożeniu – nie wie bowiem, kim jest zabójca siostry.


W skład serii wchodzą: „Gra w kłamstwa”„Nigdy, przenigdy”„Pozory mylą” oraz „Kłamstwo doskonałe”

„The Lying Game” z pewnością przypadnie do gustu fanom „Pretty Little Liars”, a także miłośnikom thrillerów, powieści obyczajowych i młodzieżowych.Dołącz do polskich fanów serii na Facebooku!


Zobacz wszystkie 

Polecamy

Jelita wiedzą lepiej, Jak zrewolucjonizować sposób odżywiania i zmienić od wewnątrz swoje ciało Excalibur , Trylogia arturiańska. Tom 3 Pełnia twoich możliwości, Jak dać z siebie wszystko, osiągnąć cel i uniknąć wypalenia Jak czytać wodę, Wskazówki i znaki ukryte w morzach, jeziorach, rzekach i kałużach Papierowa księżniczka,  Seria królewska. Tom 1 Wilczyca, Opowieść o sile natury i ludzkiej obsesji zabijania