Aktualności

Wróć do miasteczka Wayward Pines!

Wróć do miasteczka Wayward Pines!

Data dodania: 17.08.2014

Jest tylko jedna rzecz straszniejsza niż obłęd: świadomość, że jesteś przy zdrowych zmysłach…


W pierwszej części – „Szumie" - Agent specjalny Ethan Burke przybywa do Wayward Pines w stanie Idaho w poszukiwaniu dwóch zaginionych funkcjonariuszy. Tuż po tym, jak przekracza granice miasta, rozpędzona ciężarówka taranuje jego auto. Główny bohater budzi się bez dokumentów, telefonu i z zanikiem pamięci. Stopniowo, dzięki strzępkom wspomnień, przypomina sobie okoliczności wypadku i udaje się po pomoc do przeraźliwie idealnego miasteczka, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje... W głowie Ethana rodzi się pytanie: czy sam popadł w obłęd czy oszalał zamknięty wokół niego świat?
Bohater ma nowy cel: przetrwać.


Kontynuacja serii – „Bunt" – jeszcze bardziej wprowadza nas w życie miasteczka Wayward Pines. Okazuje się, że nie wszyscy są marionetkami. Kto jednak jest wrogiem, a kto przyjacielem? Czy w mieście, gdzie wszystko jest grą pozorów, można komukolwiek zaufać?


Serial na podstawie trylogii „Wayward Pines” w  reżyserii M. Night’a Shyamalan’a, autora kinowych hitów takich jak „Szósty zmysł” czy „Osada” już niebawem trafi na ekrany widzów telewizji FOX. W rolę główną wcieli się nominowany do Oscara Matt Dillon, warto więc najpierw zapoznać się z pierwowzorami serialowych postaci.


„Wayward Pines. Bunt" w sprzedaży już od 27 sierpnia!