Aktualności

„Hopeless

„Hopeless", czyli jak nie tracić nadziei

Data dodania: 18.06.2014
Czasami to, czego szukasz, może okazać się tym, przed czym starasz się uciec.

Hopeless" to najbardziej wyczekiwana książkowa premiera ostatnich miesięcy. Powieść Colleen Hoover jest skierowana do młodzieży (Young Adults), w Stanach zdobyła status bestsellera, co przekonało polskich czytelników do sięgnięcia po tę książkę jeszcze przed wydaniem jej polskiego tłumaczenia. To właśnie one, młode kobiety, polecają „Hopeless" na jej pierwszych stronach i zachęcają do sięgnięcia po nią inne polskie czytelniczki.

Hopeless" nie jest książką łatwą i przyjemną. To przede wszystkim piękna opowieść o dorastaniu i odkrywaniu własnej tożsamości, a dopiero w drugiej kolejności historia miłosna. 

Uporządkowane i spokojne życie Sky zmienia się z dnia na dzień. Wszystko, co uważała za pewnik, okazuje się kłamstwem. Komu ma zaufać, jakie decyzje podjąć? Czy będzie chciała i mogła wybaczyć? Wciągająca książka, pełna nastoletniej miłości, humoru, ale dotykająca także poważnych tematów.
Eliza Wydrych-Strzelecka, „Fashionelka", blogerka

Miłość bezwarunkowa, głęboka i odważna jest silniejsza niż zło, które podstępnie odbiera nam duszę... Przeczytaj „Hopeless" i dowiedz się, czy można odzyskać utraconą nadzieję. Gorąco polecam.
Maria Rotkiel, psycholog

Książka bardzo intrygująca i wciągająca do tego stopnia, że czytałam nawet w przerwach spektaklu. Polecam!
Basia Kurdej-Szatan, aktorka

Jak daleko możesz uciec od siebie, żeby pokonać niewyobrażalny ból? Jak wiele musisz zapomnieć, żeby móc dalej żyć - tylko dlatego, że życie okazało się trudniejsze, niż powinno być? Książka dla odważnych, którzy nie boją się trudnych tematów.
 Marzena Rogalska, dziennikarka