Hopeless.
Dane techniczne

oprawa miękka
Liczba stron: 424
MOONDRIVE
Wydanie: pierwsze, 2014
ISBN: 978-83-7515-281-4

Hopeless

Colleen Hoover Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski
Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa.

To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans – wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia.
Jak daleko możesz uciec od siebie, żeby pokonać niewyobrażalny ból? Jak wiele musisz zapomnieć, żeby móc dalej żyć - tylko dlatego, że życie okazało się trudniejsze, niż powinno być? Książka dla odważnych, którzy nie boją się trudnych tematów.
Marzena Rogalska, dziennikarka

Książka bardzo intrygująca i wciągająca do tego stopnia, że czytałam nawet w przerwach spektaklu. Polecam!
Basia Kurdej-Szatan, aktorka

Miłość bezwarunkowa, głęboka i odważna jest silniejsza niż zło, które podstępnie odbiera nam duszę... Przeczytaj „Hopeless" i dowiedz się, czy można odzyskać utraconą nadzieję. Gorąco polecam.
Maria Rotkiel, psycholog

Uporządkowane i spokojne życie Sky zmienia się z dnia na dzień. Wszystko, co uważała za pewnik, okazuje się kłamstwem. Komu ma zaufać, jakie decyzje podjąć? Czy będzie chciała i mogła wybaczyć? Wciągająca książka, pełna nastoletniej miłości, humoru, ale dotykająca także poważnych tematów.
Eliza Wydrych-Strzelecka, „Fashionelka", blogerka

Polecamy

Wszystkie nasze obietnice, Dieta mądrych jelit, 150 przepisów na dania, dzięki którym odmienisz swoje ciało, nabierzesz energii, odzyskasz zdrowie i dobre samopoczucie
Twój dobry rok, Wojenna burza, Tom 4 Wojenna burza, Tom 4 Chrobot, Życie najzwyklejszych ludzi świata